HAKKIMIZDA

30 yıllık tecrübeye sahip nakliye firmamız, müşterilerinize herhangi bir boyutta, depolamada, ambalajda veya nakliyede en iyi seçimdir. Profesyonel çalışanlarımız, her gönderdiğinizle en hassas şekilde ilgilenir.Esnek ve özel bir Lojistik Servis Sağlayıcısıyız. İşletmenize değer katan özel çözümler tasarlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hava, trafik, yol koşulları ve diğer öngörülemeyen faktörler, tüm nakliye şirketleri için teslimat tarihini imkansız kılarken, sipariş süreci boyunca size kesin bir teslimat tahmini sunacağız. Değer Project Lojistik’in garantileyebileceği bir şey, ekibimizin size teklif verdikleri belirtilen süre içerisinde teslim edilmesini sağlamak için çok özenli bir şekilde çalışacağını ve yolun her adımında size bilgi vereceğinin garantisidir.

Bir nakliye şirketi olarak dünyanın her yerinden ve buradan tek kaynaktan lojistik sağlıyoruz. Her büyük alım satım pazarında acentelerimiz ve temsilcilerimiz var. Çevrimiçi izleme yeteneklerimizle sürecin kontrolünü ve güvenilirliğini sağlıyoruz. Deneyimli kadromuz, tüm nakliye ve lojistik ihtiyaçlarınızı ele alarak güvenilir bir nakliye şirketinde aradığınız güveni size ulaştırır. Kaldıraçlı hacim anlaşmalarımızla yüksek oranda rekabetçi fiyatlar sağlayabiliriz.

Bazılarına göre, lojistik ve nakliye şirketleri gereksiz maliyetlerdir, ancak avantajlar ve avantajlardan yararlandığınız zaman, yük taşımacılığınızın kargolarınızın verimli ve etkin bir şekilde dağıtılmasında çok yardımcı olduğunu göreceksiniz çünkü bu ürününüzün geliştirilmesine konsantre olmanıza yardımcı olur. Bu faaliyette daha deneyimli ve tecrübeli olan nakliyecilere dışarıdan yükleyebileceğiniz ikincil faaliyetlere yatırım yapmanıza olanak tanıyan pazarlama, satış ve faaliyetler gibi öncelikli faaliyetler ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla. Şirketimiz, premium hizmetlerde hala devam etmemizi sağlayan piyasaya rekabetçi ve makul fiyatlar sunarak farklılaşmaktadır. Uzun vadeli görüşlerin görüldüğü ve tehditlerin göz önünde bulundurulduğu, müşterilerimiz ve müşterilerimiz için kazan-kazan senaryosu oluşturacak şekilde rekabet ediyoruz.

Bizimle çalışmak ister misin ?